Automatyczne zgrzewarki indukcyjne

ZgrzewarkiAutomatyczne zgrzewarki indukcyjne

Automatyczna zgrzewarka sprawdza się podczas pracy ciągłej, wymagającej wysokiej wydajności.

Istotną zaletą oferowanego przez nas urządzenia jest jego intuicyjna obsługa. Zgrzewarka wyposażona jest w wyświetlacz ciekłokrystaliczny, dzięki któremu ustawianie parametrów jej pracy jest nieskomplikowane i szybkie. Umieszczenie urządzenia nad taśmociągiem, regulacja wysokości, na której znajduje się głowica oraz ewentualna zmiana położenia czujnika optycznego, wykrywającego kolejne pojemniki są bardzo łatwe.

Głowica zgrzewająca jest wydajna i energooszczędna. Elementy elektroniki są chłodzone powietrzem, dzięki czemu zgrzewarka nie potrzebuje dodatkowej chłodnicy zasilanej wodą. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić wiele miejsca i dostawić urządzenie w niemal dowolnym miejscu ciągu produkcyjnego.

Jest bardzo wiele zmiennych decydujących o skuteczności zgrzewania indukcyjnego. Zgrzewarka jest tylko jednym z elementów układu, który musi sprawnie funkcjować, żeby plombowanie pojemników było efektywne. Pozostałe to m.in. dobór wkładki do pojemnika, jakość wykonania pojemnika, siła docisku władki do krawędzi pojemnika i wiele, wiele innych.

Wydajność pracy zgrzewarki zależy w dużej mierze od średnicy wkładek indukcyjnych, rodzaju materiału z jakiego te wkładki są wykonane, temperatury plombowanych pojemników i ich zawartości. W przypadku optymalnych warunków zgrzewarka może zaplombować ponad 10.000 pojemników w ciągu godziny. Zakres średnic stosowanych wkładek indukcyjnych: 30 - 90 mm

Dysponujemy urządzeniem testowym. Zdecydowanie rekomendujemy testowanie plombowania pojemników w warunkach jak najbardziej zbliżonych do realnych przed dokonaniem zakupu. 

Chcesz zaplombować bądź uszczelnić pojemnik? Skontaktuj się z nami.

 

Telefon:
+48 58 676 45 37
E-mail:

dukat@dukat.pl

Skype:
dukatAM, dukatAL